2012 yılında “ En yeni teknolojileri kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak ve projelerine ARTI bir değer katmak” ilkesi ile yola çıkan ProjectPlus, Türkiye ve Dünyada Yapı Kimyasalları, Çimento, Alçı, Maden, Gıda ve Kimya sektörlerine yönelik komple anahtar teslimi çözümler ve bu sektörlere yönelik ekipmanların imalatını ve satışını yapmaktadır.
 
Yıllarca sektörün her alanında hizmet vermiş, konusunda uzman mühendisler tarafından kurulmuş olan ProjectPlus, bugün sektörün en iddialı ve yenilikçi kadrosuna sahiptir.
 
Tecrübeli ve uzman ekibi ile imalat, montaj ve 7/24 destek operasyonunu sürdüren ve sürekli AR-GE politikası ile kendi alt yapı yatırımlarını yöneten, aynı zamanda müşterilerine son teknoloji yazılım-otomasyon hizmeti verebilen ProjectPlus, kısa zamanda edindiği referanslar ile sektörün önde gelen büyük firmaları ile projeler üreterek, gerek yurtdışında gerekse yurtiçinde birçok anahtar teslim tesis projesini başarı ile bitirmiştir.
 
ProjectPlus firma politikası olarak kendisi ile çalışan herkes ile , ihtiyaçları anlamaya, doğru ve yenilikçi çözümler ile memnuniyete dayalı, yüzde yüz başarmayı hedefleyen, uzun yıllar sürecek bir işbirliği kurmak misyonunu benimsemiştir.
Vizyonumuz
Üretiminizi başarıya taşıyacak ARTI değerli projelerin ortağı olup, rakiplerinizin üretimlerinden daha akıcı çözümler sunarak sizi bir adım öne taşımak.