Yatay Toz Mikserleri


ProjecPlus Yatay Toz Mikserleri, uzman teknik kadromuzun yoğun çalışmaları sonucunda geliştirilmiş ve toz ve granül birçok ürünün karıştırılmasında kullanılmaktadır.

Sektörde yılların verdiği deneyim ile tüm simulasyonları yapılarak üretilen Yatay Toz Mikseri, bakım kapakları, yarım veya tam açılır boşaltma sistemi, pnömatik numune alma sistemi, özel olarak dizayn edilmiş karıştırıcı kanatlardan oluşmaktadır. Mikser kanatlarının özel dizaynı ve açısı sayesinde ürün istenilen homojenlikte karışıtırılır, ayırca daha etkin bir karıştırma için turbo karıştırıcılar ile desteklenebilir.

Yatay Toz Mikseri, havalı yataklama sistemi, konik geçme boşaltma sistemi ile tam sızdırmazlık sağlar ve bu sayede bazı üretim proseslerinde atomize olarak ürüne sıvı eklenmesine olanak verir.

ProjectPlus olarak , Yapı Kimyasalları, Alçı, Gıda ve Kimya sektörlerinde toz ve granül ürünler için dizaynı yapılan Yatay Toz Mikseri, projeye göre istenilen hacimlerde ve istenilen malzeme ile üretilebilir. Motor büyüklükleride projenize göre değişkenlik gösterebilir. 250 litre’den 8000 litre’ye kadar paslanmaz veya karbon çelikten üretilebilen toz mikserleri için bizimle irtibata geçin…